KS PIŠECE -Pišece 13, 8255 Pišece
(07) 49 51 387 ks.pisece@siol.net

18. MOPi za pokal Občine Brežice

V soboto 5.10.19 je v športni dvorani Brežice potekal že 18. mednarodni badminton turnir MOPi, ki velja za enega od najstarejših tradicionalnih turnirjev v Sloveniji. Turnir je posvečen tudi občinskem prazniku kar mu daje še večjo težnost. Letošnjega turnirja se je udeležilo več kot 50.igralcev iz Hrvaške in Slovenije. Med nastopajočimi je bilo tudi 8. Posavski igralcev iz Pišec in Brežic. Na najvišjo stopničko je najprej stopil Toni Hotko (BK Pišece) skupaj z Laro Dujmić v kategoriji mešane dvojice A. Kmalu za njima je na najvišjo stopničko stopil še Tadej Škof (BK Pišece) skupaj z Jure Kelherjem v kategoriji moške dvojice A. Piko na i odličnemu turnirju pa so dodali fantje v skupini moški posamezno C. Zmagovalec je bil Alen Mijatovič (BK Brežice), ki je v napetem finalu premagal David Ilinčiča ( BK Pišece ). V borbi za tretje mesto pa je Gregor Božič ( BK Brežice ) premagal premagal Mengšana Lovenjaka ter s tem osvojil tretje mesto. Konec meseca novembra pa bo v isti dvorani tudi veliki mednarodni turnir Victor Slovenije Future series.